Online Satış
  • language_icon TR
    • tr
    • en
    • ru
    • ar

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

BEZER Ailemizin Kurucusu olan Hacı İrfan ERTUĞRUL 1934 yılından Denizli’nin Babadağ ilçesinde doğmuştur.

İlk olarak 1947 yılında gömleklik kumaş dokumacılığıyla tüccarlığa başlamış.1947-1966 yılları arasında her dönemde oluşan taleplere karşılık vererek çeşitli birçok ürün üretimi yapmış bu ürünler perdelik kumaş,Arjantin bezi,patiska bezi,damalı yorgan çarşafı,damalı yatak çarşafı,yazlık masa örtüleri,peçeteler ve sofra bezleri gibi ürünlerdi.

Dokumacılığın yurt çapında ilerleme kaydetmesiyle ilk motorlu tezgâhları satın alarak teknolojiyi yakından takip etti.1966-1970 yılları arasında jakarlı havlu makinaları alarak havlu üretimi yaptı.1970 yılında Ertuğrul Ticaret firmasını kurarak esnaflığa giriş yaptı ve çarşaflık bez üretimine ve emprime kumaş satışını hızlandırdı. 1978 yılında firmasının Denizli merkeze taşıdı ve 1995 senesine kadar devam etti.

Ve ailemizi 2000 senesinde o zamanın şartlarına ayak uydurabilmek için firmasının ismini BEZ-ER TEKSTİL olarak şirkete çevirdi. İlk emprime çarşaflık üretenler arasındadır. Bugün BEZ-ER TEKSTİL ailesi olarak perakende satış mağazamız ve fabrikamız olmak üzere üretim ve imalat pazarlama ve satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Denizli Bayramyerinde 100 m2 alanda satış mağazamız bulunmaktadır. Ayrıca fabrikamız Denizli Bozburun Mahallesinde toplam 6500 m2 lik alanda 5400 m2 kapalı alanda kapitone makinası, dikiş makinaları,yastık dolum makinası ile ev tekstil ürünleri üzerine nevresim takımı,çarşaf,alez,fitted çarşaf,complete set, çok amaçlı örtü, pike seti,yorgan,uyku seti,silikon yastık,kapitone yastık gibi birçok ürünün üretimini yapmaktadır.

Şirketimiz Hacı İrfan Ertuğrul’un 67 yıllık meslek tecrübesiyle birlikte ailenin 3. Kuşak jenerasyonuyla aile geleneğini tecrübeli ve yenilikçi kadrosuyla birlikte, kalitesiyle istikrarlı ve güvenilir iş anlayışıyla birleştirerek devam etmektedir. Müşterilerimizi bu ailenin bir üyesi görüp en iyi hizmeti, güveni,yaşam anlayışını benimseyerek BEZ-ER Ailesini genişletmektedir.

Yenilikçi ve ileriye dönük yatırımlarıyla BEZ-ER Tekstil, Beyaz Zambak,Anatolia tex,Perlay, Kraliçe markalarıyla ihracat ve iç piyasada ürünlerini sunmaktadır.